O nas

Top Accounting to profesjonalne biuro rachunkowe oferujące od ponad 10 lat pełny zakres profesjonalnej obsługi księgowo-rachunkowej prowadzonej w sposób rzetelny i dopasowany do Klienta.

Nasze biuro zlokalizowane jest w centrum Warszawy przy
ul. Łuckiej 15/714.

Podstawą naszego działania jest licencja nr 18750/00, wydana przez Ministra Finansów. Jako odpowiedzialny partner w interesach jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem usług rachunkowo – księgowych. Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

W gronie naszych klientów znajdują się małe i średnie spółki prawa handlowego, spółki komandytowe zarówno z kapitałem krajowym jak i zagranicznym, które zawsze zobligowane są do prowadzenia ksiąg rachunkowych i sporządzenia sprawozdań finansowych.

Współpracujemy głównie z przedsiębiorcami posiadającymi w swoich aktywach nieruchomości komercyjne. Jakość i profesjonalizm naszej pracy weryfikowana jest przez zarządy oraz niezależnych uznanych audytorów. Możemy pochwalić się współpracą z renomowanymi Klientami, którzy ze względu na satysfakcję z wykonywanej przez nas pracy udzieliły nam swojej rekomendacji.

Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów pozwala oferować naszym klientom kompleksową obsługę księgową i podatkową, bezpieczeństwo i poufność informacji które nam przekazują oraz zapewnienie przestrzegania przepisów podatkowych.